بیمه ملت به باشگاه هزار میلیاردی ها پیوست

بیمه ملت به باشگاه هزار میلیاردی ها پیوست.

مدیرعامل بیمه ملت در نشست شورای معاونین و مدیران با اشاره به ورود بیمه ملت در جمع شرکت های بیمه با فروش ۱۰۰۰ میلیارد تومانی افزود: این مسیر پیشرفت و توسعه باید با جدیت ادامه یابد و لازم است که همه مدیران در ادامه این مسیر، اهتمام و تلاش مضاعفی داشته باشند.
دکتر صلاحی نژاد تاکید کرد: مدیران سعی کنند کارها و وظایف محوله را دقیق و صحیح انجام دهند و اصلاح موارد و مشکلات جاری را منوط به حل سایر مسائل نکنند..
وی با اشاره به نزدیک شدن به سالروز تاسیس بیمه ملت افزود: امسال قرار است با کمک همه مدیران، مراسم باشکوهی به این مناسبت با حضور نمایندگان و شبکه فروش برگزار کنیم.

بیمه‌ ملت با تأکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد تا با به کارگیری مدیران باتجربه و کارشناسان متخصص به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی صنعت بیمه، گام‌های مؤثری بردارد.
این شرکت توانسته در طول دوران فعالیت خود با انعقاد قراردادهای بزرگ در صنایع مختلف، نقش مهمی در پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زا در کشور داشته باشد. خوشبختانه بیمه‌ملت در سال جاری برای ششمین سال متوالی، موفق به کسب بالاترین رتبه توانگری در بین شرکت‌های بیمه داخلی بر اساس گزارش رسمی بیمه مرکزی شد که این مهم، گویای توانمندی و حرکت صحیح این مجموعه در جهت مشتری‌مداری، شفافیت و ارائه هرچه بهتر خدمات به آحاد جامعه است.
بیمه ملت منطبق با راهبرد بیمه مرکزی برای توسعه بیمه‌های زندگی و با ارائه محصولات متنوع بیمه عمر برای خانواده‌های ایرانی، توانسته تعداد زیادی از دانش‌آموزان، زنان خانه‌دار و اقشار مختلف را تحت پوشش بیمه‌های زندگی قرار دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × 2 =