قوانین و مقررات خرید آنلاین

قوانین و مقررات خرید آنلاین از بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰

برای خرید اینترنتی وب سایت بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰ که از این پس “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰”  نامیده می شود لازم است با قوانین و مقررات خرید آنلاین آشنا شوید. سفارش خدمات از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید خدمات از سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” واسطه ای جهت ارائه خدمات شرکت‌ بیمه ملت به مشتریان است. قیمت خدمات ارائه شده در سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰”، همگی توسط شرکت بیمه ملت تعیین می‌گردد.

اطلاعات و مشخصات خدمات عرضه شده در سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰”  توسط شرکت بیمه ملت ارائه می‌شوند.

سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این سایت می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” شکل می گیرد، پذیرا نیست.

وب سایت “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت “”بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، ارائه مجدد خدمات یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” می باشد.

ارتباط با کاربران 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت www.melat2310.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرسهای رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم .

برای تماس با سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” ، فقط آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرسها ایمیل کنید.

قوانین و مقررات خرید آنلاین و دریافت بیمه نامه

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” درج شده و سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

در صورتی که “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” به دلایلی خارج از اراده و اختیار، توان تحویل کالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش خدمات سفارش داده شده در رشته های بیمه ای مانند بیمه مسافرتی و … حق بیمه محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال خواهد بود.

سفارش دهنده با تحویل برگ بیمه نامه ارسال شده و امضای برگه دریافت بیمه نامه رضایت خود را از نوع و سلامت بیمه نامه ابراز می نماید.

شرایط برگشت بیمه نامه

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه بیمه نامه را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد. به شرط آنکه بیمه نامه هنوز صادر نشده باشد.

عدم انطباق بیمه نامه ارسال شده با سفارش شما، در مدت ۲۴ ساعت پس از دریافت بیمه نامه حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن “۸۸۴۹۲۷۷۱-۰۲۱” یا ایمیل info@melat2310.com به مرکز ارتباط مشتریان این نمایندگی اطلاع داده شود تا مشکل فوراً بررسی و در صورت اثبات، بیمه نامه بدون دریافت هیچ هزینه ای مجددا برای شما ارسال شود. بدیهی است عدم اطلاع رسانی پس از ۲۴ ساعت، به معنای صحت بیمه نامه دریافتی است.

© کلیه حقوق محفوظ است.سال ۱۳۹۶ هجری خورشیدی