قوانین و مقررات خرید آنلاین

قوانین و مقررات خرید آنلاین از بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰

برای خرید اینترنتی وب سایت بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰ که از این پس “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰”  نامیده می شود لازم است با قوانین و مقررات خرید آنلاین آشنا شوید. سفارش خدمات از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید خدمات از سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” واسطه ای جهت ارائه خدمات شرکت‌ بیمه ملت به مشتریان است. قیمت خدمات ارائه شده در سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰”، همگی توسط شرکت بیمه ملت تعیین می‌گردد.

اطلاعات و مشخصات خدمات عرضه شده در سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰”  توسط شرکت بیمه ملت ارائه می‌شوند.

سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این سایت می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” شکل می گیرد، پذیرا نیست.

سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، ارائه مجدد خدمات یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بیمه نامه بر اساس اطلاعات وارد شده توسط کاربر صادر خواهد شد.

مالکیت معنوی محتویات سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” می باشد.

ارتباط با کاربران 

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت www.melat2310.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه و تماس تلفنی از طرف آدرس و شماره تلفن های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی گیریم .

برای تماس با سایت اینترنتی “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” ، فقط آدرس های ایمیل ذکر شده در بخش تماس با ما مجاز می باشند. اگر می خواهید برای ما نامه بفرستید فقط به این آدرسها ایمیل کنید.

قوانین و مقررات خرید آنلاین و دریافت بیمه نامه

پس از خرید بیمه نامه طبق جدول زمانبندی در صفحه سوالات متداول بیمه مسافرتی و به آدرس ایمیل مندرج در فرم خرید ارسال خواهد شد.

در صورتی که “بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰” به دلایلی خارج از اراده و اختیار، توان تحویل بیمه نامه در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفین درباره یک زمان جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

ارزش خدمات سفارش داده شده در رشته های بیمه ای مانند بیمه مسافرتی و … حق بیمه محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که ممکن است به هزینه های پرداختی شما اضافه می شود، هزینه ارسال خواهد بود(درصورت درخواست ارسال برگه بیمه نامه صادره).

شرایط فسخ  و اصلاح بیمه نامه

شرایط فسخ بیمه مسافرتی را در صفحه سوالات متداول بیمه مسافرتی ملاحظه فرمایید.

لطفا  حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از دریافت بیمه نامه موارد عدم انطباق مشخصات با موارد مندرج در بیمه نامه را به یکی از روشهای زیراعلام فرمایید.

۱- تماس با شماره های مندرج در صفحه تماس با ما (در ساعت اداری دفتر)

۲- از طریق گفتگوی آنلاین در سایت با کارشناسان ما  ( ۲۴ ساعته)

۳- از طریق شماره تلگرام امور مشتریان بیمه ملت نمایندگی ۲۳۱۰   ( ۲۴ ساعته)

© کلیه حقوق محفوظ است.سال ۱۳۹۶ هجری خورشیدی