پوشش خسارت ناشی از تاخیر در بیمه مسافرتی

با خرید پوشش خسارت ناشی از تاخیر در بیمه مسافرتی در صورتی که وسیله نقلیه عمومی مورد استفاده بیمه گزار حداقل ۶ ساعت تاخیر حرکت داشته باشد، ” شرکت امدادرسان ” ملزم به پرداخت خسارت خواهد بود.

پرداخت خسارت منوط به ارائه نسخه اصلی صورت حساب های مربوطه، هزینه های اضافی تقبل شده به دلیل این تاخیر (از قبیل هزینه های حمل ونقل، اقامت در هتل و همچنین غذا) است. شرکت بیمه ملت خسارت وارده را تا سقف های مندرج در موارد زیر جبران خواهد نمود.

۱- در صورتی که تاخیر بیش از ۶ ساعت باشد ، تا سقف ۴۵ یورو

۲- در صورتی که تاخیر بیش از ۱۲ ساعت باشد ، ۴۵ یورو اضافه بر بند ۱

۳- در صورتی که تاخیر بیش از ۱۸ ساعت باشد ، ۴۵ یورو اضافه بر بند ۲

۴- در صورتی که تاخیر بیش از ۲۴ ساعت باشد ، ۴۵ یورو اضافه بر بند ۳

حداکثر سقف تعهد بابت کلیه موارد فوق ۱۸۰ یورو می باشد. هر گونه تاخیر ناشی از اعتصاب کارکنان شرکت های هواپیمایی ، فرودگاه های مبدا و مقصد و یا شرکت های خدماتی طرف قرارداد آنها و همچنین تاخیر های مربوط به پروازهای چارتر و غیر عادی از این تعهد مستثنی می باشند.

شرایط مربوط پوشش خسارت ناشی از تاخیر در بیمه مسافرتی

– پیش از آن که درخواست خسارتی به موجب این بخش از بیمه نامه مورد بررسی قرار گیرد، بیمه گزار می بایست تاییدیه کتبی در مورد تاریخ و زمان حرکت و دلایل تاخیر را از شرکت حامل یا نمایندگان آنها دریافت نماید.

– خسارت های مربوط به این بخش از تعهدات از زمانی که به موجب تاییدیه روز و جا، برای حرکت بیمه گزار مقرر بوده است، محاسبه خواهد شد.

چنانچه در مورد چرایی خرید بیمه مسافرتی شک دارید اینجا را ببینید. همچنین برای محاسبه حق بیمه و خرید آنلاین بیمه مسافرتی اینجا را ببینید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده + یازده =