بیمه‌ مسافرتی ملت

مدیر بیمه‌های عمر و حوادث بیمه ملت با اشاره به ضرورت استفاده از بیمه‌ مسافرتی ملت برای مسافران داخلی و خارجی اظهار کرد: احتمال بروز اتفاقات و حوادث مختلف در طول مسیر سفر و همین‌طور مقصد سفر، وجود دارد بنابراین همه افرادی که قصد رفتن به سفرهای زیارتی، سیاحتی یا کاری دارند، بهتر است قبل از سفر حتما این بیمه‌نامه‌ها را تهیه کنند.

  روح‌اله شاهزاده احمدی با بیان این‌که بیمه ملت با روش‌های مختلف تبلیغی در صدد آگاه‌سازی مردم و آژانس‌های مسافرتی در خصوص مزایای انواع مختلف بیمه‌های مسافرتی است؛ افزود: با ارتباط بسیار خوبی که با آژانس‌های مسافرتی داریم، در مجموع حدود ۱۰۰۰ آژانس مسافرتی در سراسر کشور با بیمه ملت قرارداد دارند.وی با اشاره به روش‌های متنوع فروش بیمه‌ مسافرتی ملت از جمله فروش حضوری از طریق نمایندگان، فروش از طریق آژانس‌های مسافرتی و فروش اینترنتی گفت: همه متقاضیان سفر می‌توانند پیش از آغاز سفر با توجه به شرایط خود و با استفاده از روش‌های فوق نسبت به خرید بیمه‌های مسافرتی اقدام کنند.

شاهزاده احمدی با معرفی بیمه حوادث تور مسافرتی و بیمه مسافرتی خارج از کشور به عنوان دو بیمه‌نامه متداول ادامه داد: بیمه حوادث تور مسافرتی (سفرهای داخلی و خارجی) پوشش‌هایی نظیر فوت، نقص عضو، از کارافتادگی، هزینه پزشکی ناشی از حادثه و غرامت بستری را دارد و بیمه مسافرتی خارج از کشور، خدماتی مانند هزینه درمان ناشی از حادثه و بیماری، غرامت تاخیر حرکت هواپیما، پرداخت کنسلی بلیت هواپیما یا هتل و ده‌ها مزیت دیگر را دارد.

وی درباره هزینه خرید بیمه‌ مسافرتی ملت گفت: بیمه‌نامه مسافرتی برای سفر به کشورهای پرتردد همسایه مانند گرجستان، امارات، ترکیه، آذربایجان و عراق با حداقل ۵ هزارتومان قابل خریداری است؛ البته انتخاب نوع پوشش و میزان سرمایه در اختیار بیمه‌شده (مسافر) است اما به‌طورکلی یک فرد ۱۳تا ۶۵ ساله برای یک سفر ۱ تا ۸ روزه با سرمایه ۳۰ هزار یورو حداکثر ۲۲ هزارتومان و با سرمایه ۶۰ هزار یورو حداکثر ۴۰ هزار تومان حق بیمه می‌پردازد که در مقابل خدمات دریافتی بسیار ناچیز است.

مدیر بیمه‌های عمر و حوادث بیمه ملت با بیان این مطلب که ارائه خدمات به موقع و کامل در زمان بروز خسارت بهترین تبلیغ برای جذب مشتری است، ادامه داد: بیمه ملت برای تسهیل و بهبود خدمت‌رسانی به مسافران خارج از کشور بیمه‌شده خود با دو شرکت کمک‌رسان آلمانی رایتز شوتز و ترک رمد قرارداد دارد و خدمات درمانی خارج از کشور بیمه‌شدگان بیمه ملت از طریق این شرکت‌ها در کشورهای مختلف به این افراد ارائه می‌شود.

۱۵اسفند ۱۳۹۲
نرخ دیه سال ۹۳ تعیین شد

نرخ دیه سال ۹۳  از جانب وزیر دادگستری  ۱۵۰ میلیون تومان اعلام شد . اعلام دیه پیش  از آنجائیکه مهمترین عامل در تعیین حق بیمه بویژه بیمه شخص ثالث دارد ، بسیار حیاتی است که خوشبختانه امسال این امر پیش از آغاز سال ۱۳۹۳ به انجام رسید. ادامه مطلب

۲۰خرداد ۱۳۹۴
بیمه ناباروری

ایرنا – مدیر مرکز درمان ناباروری رویش هلال احمر با اعلام وجود ۳ میلیون زوج نابارور ، بر طراحی بیمه ناباروری ( زیر مجموعه بیمه های زندگی ) به منظور جبران هزینه های درمان ناباروری تاکید کرد. ادامه مطلب

۰۹بهمن ۱۳۹۴
لوگوی بیمه ملت

روابط عمومی بیمه ملت- بیمه ملت تخفیف های بیمه به مناسبت دهه فجر  را در برخی از رشته های بیمه ای به مشتریان خود ارائه می هد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، محمدمهدی امانی، معاون فنی شرکت، ضمن تبریک این دهه مبارک با اعلام این خبر افزود، از تاریخ ۱۰ بهمن ماه به مدت پانزده روز (تا پایان وقت اداری روز ۲۵ بهمن ماه)، تخفیفات ۴۰، ۳۰، ۵۰ ، ۲۰ و ۱۰ درصدی در رشته های بیمه مسئولیت ، بیمه آتش سوزی ، بیمه زندگی ، بیمه حوادث ، بیمه درمان و بیمه بدنه اتومبیل ارائه خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید انواع بیمه نامه می توانند با ما تماس گرفته و از این تخفیفات بهره مند گردند.

۲۲فروردین ۱۳۹۵
افزایش سرمایه بیمه ملت در نشست مجمع عمومی

روابط عمومی بیمه ملت– با تصویب مجمع ، افزایش سرمایه بیمه ملت از ۲/۶۰۰ میلیارد ریال به ۲/۸۵۰ میلیارد ریال انجام شد.

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه ملت (سهامی عام) با حضور ۹۱.۳% صاحبان سهام، حسابرس و بازرس قانونی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده بیمه مرکزی ج.ا.ایران در ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۲۲/۰۱/۱۳۹۵ پس از تنفس اعلام شده در جلسات مجامع عمومی فوق العاده قبلی به مورخ ۲۵/۱۲/۱۳۹۴ و ۰۹/۰۱/۱۳۹۵، برگزار گردید.

بر اساس این گزارش آقایان سعید موحدی نماینده شرکت گروه بهمن به عنوان رئیس مجمع، علی پرتو به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری، امیرمهدی صبایی به نمایندگی از شرکت صباتامین به عنوان ناظرین جلسه و نظرعلی صلاحی نژاد به سمت دبیر جلسه انتخاب شدند. ادامه مطلب

۳۰فروردین ۱۳۹۵
بخشنامه بیمه مرکزی درخصوص بیمه عمر

روابط عمومی بیمه ملت- بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران به شرکت های بیمه تاکید کرد در فروش بیمه عمر ذخیره دار حداکثر نرخ سود فنی علی الحساب قانونی را رعایت نمایند.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت و به نقل از اداره کل روابط عمومی بیمه مرکزی، با وجود اینکه در آیین نامه بیمه های زندگی و مستمری مصوب شورای عالی بیمه تصریح شده در بیمه های عمر پنج ساله، ده ساله و پانزده ساله و بالاتر حداکثر نرخ سود فنی علی الحساب به ترتیب ۱۸، ۱۵ و ۱۰ درصد می باشد بررسی های میدانی بیمه مرکزی نشان داد برخی شرکت های بیمه ادامه مطلب

۲۳اردیبهشت ۱۳۹۵
خسارت ۸ میلیاردی در بیمه ملت پرداخت شد

روابط عمومی بیمه ملت- بیمه ملت مبلغ ۸,۳۹۹,۱۵۷,۰۰۰ ریال بابت خسارت بدنی (جانی) از محل بیمه شخص ثالث پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، یک دستگاه خودروی هیوندا که تحت پوشش بیمه شخص ثالث شرکت بیمه ملت قرار داشت؛ در مسیر جاده فیروزکوه به دلیل انحراف به چپ، دچار حادثه شد. متاسفانه در این حادثه یک سرنشین کشته و دو نفر دیگر نیز به شدت مصدوم شدند.

شرکت بیمه ملت پس از تشکیل پرونده و انجام کارشناسی های لازم، جمعا مبلغ ۸,۳۹۹,۱۵۷,۰۰۰ ریال به خسارت دیدگان این حادثه، غرامت پرداخت کرد.

ادامه مطلب

۰۵خرداد ۱۳۹۵
عبدالناصر همتی، رئیس جدید بیمه مرکزی

روابط عمومی بیمه ملت – مراسم تودیع و معارفه روسای بیمه مرکزی روز چهارشنبه (۵خرداد۹۵) در سالن اجتماعات بیمه مرکزی و بدون حضور امین صنعت بیمه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، عصر روز چهارشنبه مورخ ۵/۰۳/۹۵ مراسم تودیع محمدابراهیم امین رئیس سابق بیمه مرکزی و معارفه عبدالناصر همتی رئیس جدید بیمه مرکزی بدون حضور امین برگزار شد.

در ابتدای این مراسم محمد آسوده مدیرعامل بیمه اتکایی امین سخنانی را ارائه کرد و بازگشت همتی به بیمه مرکزی را بازگشت به اصل ایشان عنوان نمودو گفت هرکسی به اصل خود باز می گردد و از ورود دوباره همتی به صنعت بیمه ابراز خرسندی کرد. ادامه مطلب

۲۲خرداد ۱۳۹۵
۱/۵ میلیارد خسارت برج میلاد توسط بیمه ملت پرداخت شد

روابط عمومی بیمه ملت- از سوی بیمه ملت خسارت برج میلاد به مبلغ یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال پرداخت شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، پس از تشکیل شش پرونده خسارت شامل حریق و آسیب به برخی از تاسیسات مجموعه برج میلاد در طول دو سال گذشته و بررسی و ارزیابی صورت گرفته توسط کارشناسان مهندسی و مسئولیت شرکت بیمه ملت، در مجموع مبلغ یک میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال، به مجموعه برج میلاد خسارت پرداخت شد.

ادامه مطلب

۰۶تیر ۱۳۹۵
سود بیمه های زندگی ۲۶ درصد اعلام شد

روابط عمومی بیمه ملت – سود بیمه های زندگی بیمه ملت در سال ۹۴، ۲۶ درصد اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، این شرکت بر اساس آیین نامه ۶۸ شورای عالی بیمه، سود مشارکت در منافع بیمه های زندگی در سال ۹۴ را ۲۶ درصد محاسبه کرد و در پایان اسفندماه سال گذشته به اندوخته بیمه گذاران دارنده بیمه نامه های زندگی و سرمایه گذاری، سپرده زندگی، زندگی و بازخرید سنوات و تحصیل فرزندان، اضافه نمود.
بر اساس این گزارش، با توجه به زیرساختهای مناسب نرم افزاری بیمه ملت، سود مشارکت در منافع بیمه های زندگی سال ۹۴ بدون هیچ تاخیری محاسبه و در همان سال به اندوخته بیمه گذاران افزوده شد.

ادامه مطلب

مشتریان در مورد ما چه می گویند