برج میلاد تحت پوشش بیمه ملت قرار گرفت

روابط عمومی بیمه ملت- بنابر اعلام معاونت بازاریابی و فروش، پنجمین برج مخابراتی جهان و نماد تهران نوین ، برج میلاد تحت پوشش بیمه ملت قرار گرفت. 

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، دکتر ابراهیم پور در اینخصوص گفت: بر اساس قرارداد منعقده میان دو شرکت بیمه ملت و برج میلاد تمامی خسارات وارده به سازه اصلی برج میلاد به همراه ساختمانها، تاسیسات، تجهیزات و آثار هنری در برج، مرکز همایش های بین المللی و پارکینگ های طبقاتی و غیره … تحت پوشش خدمات بیمه ملت قرار گرفته است .

ضمنا بیمه ملت در این قرار داد مجموعه ای از خدمات بیمه ای را به درخواست شرکت برج میلاد اعم از بیمه نامه های مهندسی سازه های تکمیل شده و تمام خطر نصب و همچنین مسئولیت در مقابل اشخاص ثالث اعم از بازدید کننده گان و کارکنان و مسئولیت پارکینگ را به بیمه گذار ارائه کرده است و از این طریق امنیت و تامین خاطر مسئولین برج را در خصوص بروز حوادث و خطرات احتمالی به نحو مطلوب تامین کرده است.

معاون بازاریابی و فروش در پایان خاطر نشان کردند که برج میلاد همه روزه میزبان تعداد زیادی از گردشگردان داخلی و خارجی می باشد که از این برج زیبا بازدید و از خدمات متنوع آن بهره مند می گردند و بیمه ملت با استقرار باجه ای در ورودی برج به ارائه خدمات بیمه ای در طی مدت قرارداد به بازدید کنندگان خواهد پرداخت. همچنین تبلیغات بیمه ملت در ابعاد ۱۲۸ متر مربع بر روی تابلو بیلبورد واقع در ضلع غرب به شرق اتوبان همت نیز مورد بهره برداری قرار گرفته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 × یک =